Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 373
_SUGUS_, нет, ему обидно, что одна грубая ошибка перечеркивает все хорошее. "А бывает, что человек делает все хорошо, но потом одна ошибка и все. Это непонятно и обидно..." Посему Ваш второй вопрос явно неуместен.
Показать ответы
Буковина, мне Вам даже отвечать не надо - всё доходчиво изложил Дід Панас.
По поводу "второго вопроса" - там вопрос(???)/утверждение(!!!). Не уместен вопрос - значит, уместно утверждение!
Умник, ні, не взяли не тому, що "3 сорт", а тому, що не хотіли платити стільки, скільки просили. І цей список зараз показує наші фінансові можливості - дивимось 3-й сорт. :(
Показать ответы
Буковина, погоджуся с DK86. У власника клубу мають бути великi питання до профпридатностi селекцiйного вiддiлу, якщо цi гравцi дiйсно були у розширеному списку. Кейси Видри та Соля, коли дивляться лише на результативнiсть поточного сезону та вiдсоток реалiзацii - чудовий приклад, що наш селецiйний вiддiл висловлюючись термiнами Лукашенко пора "перетр.хивать".
FMHS, діє просте правило ринку - попит породжує пропозицію. Ви ж на футбольному сайті зараз виказуєте невдоволення, а не на науковому :)
Я не проти професорів та лікарів, я сам не "роналдо", але ми їх породжуємо своїм інтересом. Коли у Вас буде можливість піти на матч з Роналдо за 1000 гривень, чи віддати цю тисячу на благодійність для науки, що Ви зробите? Отож
Показать ответы
Буковина, я согласен с вами, но на матчи одиночек не хожу, для меня есть команда, без которой эти звезды потухли бы. Сейчас, положа руку на сердце и так пожертвовал бы деньги для науки, но с одним условием - что они не осядут в кармане уродов
Юрий, це скоріше бажання, щоб щось було. Я теж би хотів. Але як там у басняра? "Свежо преданье, но верится с трудом"?
Показать ответы
Буковина, или на поруки
Santos, Може Ви поділитесь посиланням на матч з таким же епізодом, де за подібну гру реакція судді була іншою?
Показать ответы
Буковина, да таких случаев пруд пруди в любом матче в Англии, Германии, Италии. Футбол не балет. Это жёсткая игра и футболисты это знают! Если наша, прости Господи, УАФ последовательна, то в прошлом туре в Днепре был создан прецедент, грозящий превращением нашего чемпионата в унылое(куда уж больше) зрелище с гламурными "балеронами".
Да и к Девичу он не особо был расположен.
Показать ответы
Единственный был Девич. Я не приветствую, но у меня выбора не было. Сейчас выбор есть.---- Конечно есть))))) Мораес нам в помощь....хотя 5 матчей и все в холостую. Пока у нас есть один Яремчук, а на подмену я бы брал бы Кравца или Филипова из Десны.....
Наших в списку в ТРИ рази менше, ніж кротів. Думаю саме це показник, чому вони чемпіони.
Показать ответы
Буковина, в этом списке наших было бы еще меньше если бы Миколенко и Каравай не играли в основе сборной.
Ну, не два відбив, другий був у молоко, але це не применшує заслуги, грав впевнено, молодець
Показать ответы
Буковина, Другий також відбив. Дотягнувся кінчиками пальців і потім штанга. Не дотягнувся б і , можливо, від штанги в ворота.
Комментарии по теме:
"Етична сторона"
Футбол і етика, цен давно вже різні речі. Футбол = бізнес. Грошам підпорядковується все, від організації і проведення турнірів, в яких протягують команди, які будуть "давати касу", до ось таких переходів. Як кажуть у фільмах: "Нічого особистого, тільки бізнес".
Хто згадує про етику, коли свій гравець симулює? Про неї згадують у разі, коли суперник вдається до симуляції.
Ось приклад, який потягне не на один «мінус». Хто для нас Срна, як не король симуляції? Яких епітетів тільки не звучало у його бік? Звісно, він давав для цього підстави. Але коли наш молодий гравець сказав, що симуляція – це нормально, хто згадав про етику?
Шкода, що у футболі етика присутня тільки теоретично.
Показать ответы
Буковина, це хто з наших сказав?
pva, ніби ні. Явно пробивав по воротам. Здається, захисник не торкнувся, тобто рикошету не було. Удари від газону для голкіперів представляють певну складність.
Показать ответы
Буковина, видео не очень хорошего качества, но мне показалось, что мяч шел мимо, и именно защитник подправил его в ворота
Ничего не найдено.