Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 16
Все логічно. Навіщо грати в ковідний футбол на стадіоні на 70 тис, якщо є арена на 17. Навіть Реал з'їхав з Бернабеу. На мою думку НСК для Динамо потрібен лише для єврокубків. Ніж платити великі кошти за оренду НСК, краще вкласти їх в реновацію своєї власності. Матчі УПЛ і кубка логічно грати на ст. Динамо, навіть коли дозволять відвідати їх глядачам, - повний солдаут на Лобановського, краще ніж 30% заповнюваності на НСК.
Показать ответы
AndreyD, может ошибаюсь, но Реал кажись съехал по причине реконструкции стадиона.
Бєсєдін продовжує "боротись") Вся жизнь - борьба!)
Показать ответы
AndreyD, а люди в ней беседины....
Чувак нічим не гірший за Дуелунда. Та ж позиція, ті ж скіли. Продавати данця треба і вертати пацана назад.
Показать ответы
AndreyD, я не знаю как Дуэлун бьет штрафные, а Булеца их бьет отлично
Реально в ДК є лише два футболісти, з укр.паспортом, яких можна підписати Мілану. Це Миколенко і Циганков. Якщо візьмуть пакетом - то 45-50 млн це потолок!
Показать ответы
AndreyD, Шапа, только Милану он не нужен, у них там Тонали.
Shok, ага, але я впевнений, що будучи на місці Супряги в матчі з Колосом, Фран прекрасно б справився із задачею "підставити ногу під летячий в нього м'яч"))
Показать ответы
AndreyD, Возможно. Но не факт! )))
AndreyD, не в защиту Супряги, не вспомню уже в каком конкретном матче, но у Соля в прошлом чемпионате был точно такой же момент как и у Влада и Фран сыграл так же))
Поганий жереб для Шахти, от якби було Мольде, то перший матч в Норвегії в лютому і можна було б сказати, що холодно і поле як каток, і було б 0:3 на ізі)
Показать ответы
AndreyD, )))
AndreyD, не хочу тебя огорчать но на побережье в Норвегии нет большого минуса. На Лофотенах местные говорили, что зимой у них около 0, а это куда севернее Мельде.
Хочу Рейнджерс для ДК, дуже хочу!..
Показать ответы
AndreyD, или Загреб, остальные - полная ,,,,
Якщо Юве оплатить ті 20 млн. Борусії, що мають бути бонусами, як Барса перепродасть вічно травмованого, тоді норм. Бернардескі не такий вже й плуг. Буде явно кращим за нігера.
Показать ответы
AndreyD, Бернардески уже второй сезон плуг. Причем плуг травматичный.
Яремчук? Есеола?)
Показать ответы
AndreyD, мені було б цікаво глянути на Есеолу
Нарешті в Динамо згадали про слово "оренда". А то понакупляють, а потім не знають куди сплавити.
Показать ответы
да ладно, Динамо немало в аренду брало, начиная от колумбийцев Харрисона Отальваро и еще одного) Сходу помню аренду Ади и Лукаса Переса, Махдуфи и Тайво, явно это не все, но самая удачная аренда это конечно Еременко. Потом заиграл и выкупили, остальных быстро вернули.
Ничего не найдено.