Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 6
Так він фізрук чи худрук? Може ми не того взяли?
Показать ответы
TED, подивимось.. час розставить усі крапки..
Мені не подобається Тайсон, не вболіваю Шахтар, УАФ з Павелкою смердять, але все, що пише Несенюк - є гидота. І коли Динамо почне проводити адекватну кадрову політику не тількі у відношенні гравців, а й прес-служби, агентів, тренерського штабу, тощо, - керівництво зніме шори з очей, може тоді життя й налагодиться. Так, у Шахтаря набагато краще з грошима, але й у побудові клубної політики в них все набагато краще. І Несенюк може плюватися, волати в бік Шахтаря, але що це нам дає? Гра та результат - найкращі маркери, поки ні першого ні другого. І якби не Шахтар з ким би ми мірялися, хоча зараз хоч би на 2 місці втриматись. Тоді чому не Тайсон чи Мораєс? Тому, що вони не українці? Тому, що один зрадник, а інших істероїд? Серед футболістів мабуть, як і серед населення, багато непорядних істот, але якщо вони дають гру та результат, то це вже інший вимір.. Ми любимо Андрія Ярмоленка, але де той Вест Гем, і де наш Андрій?
Показать ответы
TED, до речі, амораєс грає за збірну України, то хіба він не українець, я ви кажете? ) і ще, гравець може бути геніальним футболістом, але гандоном як людина (і вести себе на полі відповідно), і при визначені найкращого в країні, це повинні враховувати. а тайсона не буде вже навесні, от побачите )
Честно, пытался. Відверто, намагався. Ну не в змозі слухати це. Он такой молодец, и здесь молодец, и там молодец. Динамо в полной ж. Хрень какая-то.
Показать ответы
TED, когда то Несенюк был на Динамомании, печатался тут, и я очень благодарен Евгению, что это в свое время закончилось.
Николай ну очень специфическая личность.
Ни о чем. Внутренний голос. У нас в стране есть адекватные журналисты и "эксперты"?
Показать ответы
TED, это тонкий троллинг, всем же понятно чей это голос и откуда он звучит.
На 100%! Про Заварова згадав, так і було. І теж саме питання: ЗАЧЕМ?
Показать ответы
TED, помазанник уже готов был
К нам не надо, пусть отдохнёт, очень нервный.
Показать ответы
TED, «спокойный»/похуистичный ХАЦ устраивает?)
Ничего не найдено.