Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 80
Fiml, Тобто близько 150 років всіх влаштовував гарнізон ВБ на островах і її права на них по міжнародному праву? До тих пір поки один воєнний, задля рейтингу, не вирішив повернути "свої аргентинські території"(до речі їх відкрили британці), які безвинна Аргентина -просто рахує своїми... а те що населення нащадки бритосів- теж такий собі нюанс... Так дійсно... як я можу це з срашкою порівнювати... жодних аналогій))))))

Якби ми, так срашку пройшли на ЧМ, та будь де- я б від тієї перемоги не радів. Бо це не перемога, і не спорт. ИМХО
Показать ответы
Bodivin, Ви сам на 100% тільки що зрівняли, все що ви написали, росіяни кажуть про Крим. Володіти цими островами для Британії це не імперські амбіції? Ви глобус бачили? Я просто кажу що в кожного своя правда.
Буковина, а правда в тому і є - що то дійсно було нечесно. І те що це назвали ще і Рукою Бога... тупість... зараз скажуть то було в контексті Фолклендських островів... чим Аргентина в цьому питанні краще срашки була? нічим...
Показать ответы
Bodivin, я теж про це. Він дійсно був футболістом мега-супер. Але все інше, починаючи від тренерства та закінчуючи деякими особистісними якостями, так собі, якщо не сказати більше.
Bodivin, цікаво а чого ти Аргентину з рашкою порівнюєш, а не Британію? Чи фолкленди це історично завжди були ісконно англійські? Може все навпаки? Якби ми на чемпіонаті світу так пройшли рашку? Саме так, щоб в них пукани розірвало...
Заборонили одні( неоднозначно), а винні інші? мда.... мстя за 1/8му 2006?
Показать ответы
Bodivin, не тільки. Швейцарці просто ссикуни проти нас.
Я тебе могу примеры из НБА привезти, как команды прокачивались и становились династиями. Суть не в том, а в самом оправдании......Ещё раз повторюсь опыта после 4:0 мало, это садомазо. И радоваться тут глупо. А поп поводу прокачки, то снимайте розовые очки.....качаться в нынешнем составе Динамо не может
__________
Питання тобі- от що мав сказати Буяльський, замість того що в статті, щоб тут в коментах не виникало ні в кого питань? Що саме він мав сказати?? Замість "Нужно забыть и идти дальше"- да, зараз приїду додому, сяду і буду плакати? як приклад, ну чи що саме ?
Я не бачу в його словах виправдань- але лише бачу що він думає з даного приводу. Вдома в Барси грали в інший футбол- був другий результат і друга гра, тут в Києві грали в інше- інший результат інша гра. Так вирішив грати ТШ- який і казав- для нас в цій ЛЧ не результат головний, а досвід- ось пробують одне, інше, з тим набором виконавців що є( і ІМХО більша половина може додати) і яких ще є чому вчити, а саме головне- є КОМУ вчити... Це вам не папєрєдніки- що глотнули від Челсі 5( які нема чого навіть порівнювати з вчорашніми 4ма) а потім і Лугано монстр став для тих же гравців...
Показать ответы
Bodivin, есть категория людей, которые не отвечают на вопросы, ответы которых не соответствуют их картинки жизни. Им ставишь прямой вопрос ,а они про всё, кроме того что спрашивают..)
Ігорюня, ти шось мало пацанів з пасовищ підтянув, зви всю редакцію профутболу мінусувати)))
Показать ответы
Если проиграем венграм, тут у всех пуканы порвет)
Игорь, а може це просто відповідь на дуже розумне питання "журналіста"- "Что случилось?", а не психологія?))) як питають- так і відповідають...
Показать ответы
Ігорюня, ти шось мало пацанів з пасовищ підтянув, зви всю редакцію профутболу мінусувати)))
Да, в спорті нема запорожців))) Хлопче- тобі приклад Ф1 навели. Ти хоч знаєш хто там що? Чому ж Хааси жодного разу не перемогли- в них вже стільки спроб було? Хоча тут доречніше приклад Вільямса зараз підходить... Теж велика команда, історія, а зараз заїзді в очки- це всерівно що КК виграли... А чого? Та бо блін в них той же умовний "запорожець".
А наш "запорожець" - зараз лише прокачується 5й місяць... і прикинь які рахіти- Барсу обіграти не можуть))))
П.С. про знаки оклику я нижче написав тобі)
Показать ответы
Я тебе могу примеры из НБА привезти, как команды прокачивались и становились династиями. Суть не в том, а в самом оправдании......Ещё раз повторюсь опыта после 4:0 мало, это садомазо. И радоваться тут глупо. А поп поводу прокачки, то снимайте розовые очки.....качаться в нынешнем составе Динамо не может
Konstantin, те що байка, я навіть не оспорюю)))

За часів ВВЛ сеу Жозе був абсолютним ноунеймом. - звичайно, ноунейм який вчився, і хотів навчитись- думаєте він не прагнув спілкування з ВВЛ?

а саме привети йому самого Валерія Ваильовича??? - ось тому що це байка, я допускаю, що було прохання організувати зустріч - прохання яке за 23 роки в устах байкаря стало ВИМОГОЮ ;)

І якби Жозе не став ким ми його зараз знаємо- ми би про нібито "вимогу" навіть не почули би ;)
Показать ответы
Bodivin, Я це все розумію, і це має деяку вірогідність, але...
Особисто в мене є величезні сумніви в тому, що наприкинці/початку 2000-х Моурінью та Варга взагалі знали про існування один одного))
Konstantin, брехло то брехло, але "Від 1996 до 2000 року працював у тренерському штабі каталонської «Барселони». Настав момент, коли тренер вже хотів самостійно керувати якоюсь командою — на посту головного тренера. " Вгадайте про кого це. і 97й згадайте, і чи не думаєте він не хотів би поговорити з ВВЛ в ті роки... відомість тут ні до чого.
Показать ответы
Bodivin, Ви ж розумієте сенс цієї байки? Я - такий крутецький агент, обертаюся в колах найзнаніших футбольних фахівців.
За часів ВВЛ сеу Жозе був абсолютним ноунеймом. Чогось вимагаті від Лобановського він теоретично міг бі після свого першого гучного успіху, який припав на сезон 2002/03.
Ви можете собі уявити, щоб асистент, нехай і тренера Барси, не просить познайомити, не зателефонувати, а саме привети йому самого Валерія Ваильовича??? При яких обставинах це могло статися???
Тому всі ці "правдиві" історії від Варги = "інсайди" від Циганика))
Bodivin, брехло ,потому что тогда Моур мог только проситься на базу в Кончу -посмотреть тренировку , а не привезти к нему Лобановского !
Akela, та це ясно, проте вони ж в Генті, Бельгія живуть... привикли до іншого, там інші маштаби
Показать ответы
Bodivin, 100%, там за годину можна з одного на інший край Бельгії переїхати))
Ничего не найдено.