Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 9
Цікаво, а де цей канал можна буде знайти: на кабельному тв, ОТТ-сервісах чи за індивідуальною підпискою в інтернеті?
Показать ответы
Serious Sam, ну обычно, пока в тестовом режиме, то должен быть в открытом доступе, по крайней мере в кабельных сетях.
От і чудово! Тепер кротоканалам можна помахати ручкою)))
Показать ответы
Serious Sam, И заплатить бабло MEGOGO, которая то показывает, то нет. Про Volia я вообще промолчу.
Цікаво, а як Циганкову закривали дорогу в першу команду? Вже з 2016 року (тоді Віті було 18 чи 19) він працював із першою командою, грав на обох флангах, а не тільки зліва, часто заміняв Ярмоленка, якщо потрібна була ротація. Кого-кого, а Циганкова на лавці зайвий раз ніхто не тримав, тут Вацко перебільшує. Єдине, що, мабуть, справді турбувало штаб Реброва, це здоров'я Віті, який ще на юнацькому рівні був схильний до частих травм. Але крім цього Циганкову без сумніву довіряли, можливо, більше, ніж деяким іншим динамівським талантам із академії до нього.
Показать ответы
Serious Sam, не Циганкову закривали дорогу, а Циганков закриває дорогу Цитаішвілі, читайте уважніше!
Цікаво чому за логотипом шотландської ліги на фото футболіст Спортинга. У португальців та у Селтіка схожа форма, але ж це спортивний канал, соромно такі речі плутати.
Показать ответы
Serious Sam, вони будуть "транслировать теннисные турниры, особенно Уимблдон")) "Особенно" будуть чекати кожен рік на Уїмблдон))
Вкажіть джерело, будь ласка.
Показать ответы
Serious Sam, https://sportarena.com/football/upl/yurij-kalitvintsev-odin-iz-pretendentov-na-post/amp/
Не дай бог. Тренер, який вже років п'ятнадцять нічого не досягав з командами будь-якого рівня, тепер хоче використати Динамо. Сподіваюся, що це була тільки спроба "внєдріться", а не щось більш-менш серйозне.
Показать ответы
чтобы чего то показывать нужно тренировать топ команды, любого гвардиолу условного или зилана если поставить тренировать что то на филипинах или в китае то результаты будут аналогичны или даже хуже
Почав "за здравіє", а закінчив - "за упокой"((( Якщо вже тренери та керівництво Зорі не знають, то геяим "не стають". І це не хвороба, навіть не "нємножко", а взагалі. Куди дивиться прес-служба клубу? Чи там такі самі грамотєї сидять?
Показать ответы
Serious Sam, ...то геяим "не стають"(с) -по-моему это дискуссионное заявление. Есть определенный процент людей, которые рождаются с искривленной ориентацией, но основная часть все-таки "стають" .
Проблема не в тому, що ми не "контролюємо" тренувальний процес, а в тому - що клуб сам не здатен пояснити чого він хоче. Робите ставку на своїх молодих вихованців - ОК, добре, але для чого тоді купували двох бразильців, і в центр поля постійно пхали Гармаша, Сидорчука та Морозюка? До чого були розмови про потрапляння до групи ЛЧ? Нехай клуб нормально пояснить свої плани на сезон та стратегію на найближчі роки. А то цей текст Франкова більше нагадує одобрямс у бік тренерському штабу Хацкевича, який автор намагається приховати за позірною критикою.
Показать ответы
Serious Sam, было же сказано, что взят курс на своих воспитанников ! Или Вы хотите, чтобы Вам все поминутно расписали... ?
Якість? Та якби вороиар французів не налажав, то другого голу не було б. Ваша "якість" - це геніальний пас Гармаша на Кендзьору.
Показать ответы
Serious Sam, Вже багато хто пише, що пас Кендзьорі зробив Гармаш. А він навіть мяча не торкнувся. Спеціально передивився багато разів: мяч траекторії не змінив після пасу Буяльського. Саме на Бульського потрібно записувати цю гольову передачу. І в матчі з Ворскою майже та ж ситуація, як під копірку: Гармаш у боротьбі з захисником не влучає по мячу, той котиться далі і добиває його у ворота Циганков, але у того відстань до воріт була удвічі меншою, ніж у Кендзьори. Нехай Гармаш і далі отак результативно промахується. Таке враження, що Денис учора був на якійсь своїй хвилі, грав невпопад. Навіть на гол Кендзьори ніяк не реагував, на відміну від всієї команди.
Ничего не найдено.