Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 135
Буковина, я же не писал, что в этом лишь проблема, верно? Два мяча могло бы и не быть, первый ошибка молодого воротаря и второй - рикошет. Всякое бывает. Моментов практически у нас нет, вот что плохо. Вот и третий - где там опорник называется...
Показать ответы
Балтача, якщо виразити проблеми в чисельно-відсотковому форматі, то в даному конкретному матчі доля судді в нашому програші складає цілих 0%
Може я не правильно зрозумів Вашу фразу, що для цього Монзуль призначають.
Барвiнок, максимум - желтая.
Показать ответы
Балтача, за умышленный удар сзади по ногам.
Alexander, что за глупости пишите? Единственный нормальный опорник в команде и гнать?
Показать ответы
Балтача, и Сабо так говорит))) а Сабо знает как навредить максимально Динамо)))
Вы вспомните сколько этот тормоз напривозил за последние годы! Если б с его зряплаты выссчитывали за вредительство, он так бы себя не вел! Хотя, сомнительно... Сидор - это диагноз.
Вот для этого Монзуль и назначают) Как бы и придраться не к чему, а вот как-то так получается все время так.
Начали бодро, потом как-то сникли или к ним приспособились. Что-то наша атака так себе. При Луческу Цыганков и Вербич, мне кажется, сдавать начали.
Показать ответы
Балтача, якщо немає до чого прискіпатись, то може тоді проблема не в судді?
Похоже, мы смотрим на то, как будет с Динамо и Шахтером в ЛЧ... Три гола в большей степени голы Жоры. Харатина, Шапаренко не видно. Макаренко не очень. Ярмолу Вест Хэм только портит. С защитой плохо. Зубков - полено.
Показать ответы
Балтача, гол Жоры только третий, где он отбил перед собой удар, который мог отбить в сторону, остальные не его. Миколенко тяжко против Жиру играть.
Макаренко в обще пассажир, Зубков где-то рядом. Харатин... а он на поле есть?
Ну не умеет Пятов ногами, трусит его, зачем же давать играть ему ногами?! Почему не выносить подальше, епт?
Тымчик, понятно, молодой еще. У нас вообще с краями проблемы, но страховать его кто должен вообще? Где там опорник млин?
Показать ответы
Балтача, а Фати дед 28 летний и опытный, не несите бред, потенциал игрока видно еще в 15 летнем возврасте
Все-таки, непонятные решения Шевченко. Коноплянка, Марлос - не в игре. Пятов играет неуверенно. Да и в целом, обреченные. С таким настроением играть, такой счет и будет.
Показать ответы
они не в игре, но донецкая квота должна проходить

даже в лиге наций, где можно опробовать запасные варианты, играют все те же марлос, конопля, пятов, кривцов

пятов уже просто кумарит, лунина что-ли нельзя опробовать наконец в полу-товарищеском турнире?
Комментарии по теме:
1. Дуже велике прохання, не чіпати птушників!) Власний досвід каже, що ПТУ це не тільки непогана освіта, якщо чогось сам бажаєш, але і чудові люди. Мені колись батько казав - будеш погано вчитися - підеш в ПТУ. Ну, пішов, добровільно) Щасливий від того. Та як птушнік кажу, що не підтримував цього тренера)
2. Все ж, думаю, що не можна рівняти часи. Дінамо це не тільки Лобановській, а ще і відповідний ресурс. Зараз цього вже нема.
3. Футбол став іншим. Раніше буле національні школи, які були дещо замкнуті, зараз відкитий світ, в якому різні специ працюють в різних странах, а гравці їдуть по усьому світу. Це данність. Це змінає моделі, всі вчаться в усіх. Зараз гра через пас і не більше ніж на 15 м в Мансіті працює разом з пресінгом, дуже активними флангами, та кінжальними розрізними пасами. Впевнений, що Лобановській зараз тренував би інакше. А зараз ще і інший час, коли гравці інакше ставляться до усього. Багато співвітчизників теж мріють про дві-три сотні тисяч баксів, тачку, будинок и красуню без комплексів під піхвою, а нашим гравцям все це доступно вже на межі юнацької команди. Навіщо "страдать" більше?
4. Застерігся би рівняти спартак и Барсу.
5. Хочу захистити Реброва) Не згоден з висновками. Більш того, я б запитав в презідента клубу - а навіщо він взагалі запрошував Сьоміна, наприклад? Так, того самого, який прям дійшов до висот еврокубку. А що він збудував? Що залишив? Як раз Ребров будував сістему. Структуру. Що тут робили Газаєв и Сьомін? Блохін теж. Вони працювали тут і зараз. Не на філософію. Хоча й зробили непогані речі. А от Сергій Балтача працює в Англії. Давненько вже. Років 19 в академії. Фізрук? Сердце? Мороз працює з юнаками. А чому не далі? Чому помічник головного тренера у нас футболіст, який тільки вчора грав? Не зараз тільки, а кожен раз. Чим Хацкевіч був краще Мороза, наприклад? Але ж той же Мороз останні роки як раз працював з цими нашими гравцями. Ну, може він геть безталанний, так навіщо ви його тоді робили тренером?
Багато є чого казати, але...
Показать ответы
Балтача, Дякую за розлогу і змістовну відповідь. Прикметно, що вона – не від когось із вже 170 адептів Луческу, а навпаки. Ті мовчки мінусують, а заперечити нічого не можуть.
По пунктах.
1. Щодо петеушників, шкодую, що Вас образив. Цей термін бачив на одному з форумів, він мені видався лаконічним. Охоче відмовляюся від нього.
2. Я не рівняв часи. Лише писав, що не слід забувати, звідки береться все, що зараз є у футболі. А його фундамент – у минулому. Лобановський зараз тренував би інакше – без сумнівів. Він, до речі, в 90-ті тренував не так, як у 70-ті. Але принципи – лишалися. Мій пост саме про них, про принципи. Відразу місточок до Вашої 5-ї тези. Недавно передивлявся матчі «Динамо» 90-х: пріоритет середніх передач, більшість пасів – вертикальні. ЗОВСІМ інший футбол, це все те, від чого відмовився Ребров з Раулем, віддавши пріоритет дрібному, часто поперечному пасу. А це вже було відмовою від принципів. Динамівських принципів. Малюнок гри змінився докорінно. Ще раз наголошу: це не значить, що за Лобановського не було дрібних передач, а за Реброва – дальніх. Мова про пріоритет і стратегію командної гри.
Щодо ресурсу. От тут цікаво. 97-го року у Лобановського був скромний ресурс – фінансовий, адміністративний, кадровий. Чого не скажеш про «Барселону». Ви пам’ятаєте результат. І це принципово: ми мали (тепер у минулому часі) свою систему, яка давала змогу скромним ресурсом бити грандів. Тепер у нас та ж сама система, що у них. А ресурс – ще вбогіший. Який результат прогнозуємо? Яка ціна відмови від принципів?
3. Футбол і раніше змінювався. Революцій на кшталт тотального футболу, як твердив Лобановський вже не буде. Є еволюція. Цікава. І раніше національні школи взаємозбагачувались. І зараз цей процес триває. Про «Мансіті» згоден. Там є пресинг, не лише гра на чистих м’ячах: Гвардіола зовсім не примітивний. Але пріоритети лишаються. :)
4. Лишаюся при своїй думці.
5. Про Реброва писав. Він справді вибудував систему, як мені здається, на хибному фундаменті. Щодо призначень Суркіса у нас повна згода. Щодо Балтачі. Він же, здається, працює з молодими. І чи є в нього бажання їхати в Україну?
Насправді можна критикувати колишні призначення Суркіса, вони були легковажні і бездумні. Але це як у шахах: вибір сильного ходу в сумнівній позиції. Хоча й не привід підставляти ферзя.
Время амеб, у которых все просто. Просто дайте поработать... Просто надо перестать стрелять... Просто жизнь такая...
Показать ответы
Балтача, Такий етап розвитку - власникам життя не треба, як міркувалося різним Оруелам, впроваджувати насильницькі методи переконання та контролю.
Достатньо за допомогою підконтрольних засобів інформації стимулювати інфантилізм та безвідповідальність, тримаючи "простих людей" на голці медіанаркотика.
Барон Гольбах, спробувати тренером дає великий меценат Суркіс. А ви явно ідіот, незважаючи на нік, тому, що робите ідіотські висновки про незнайомих вам людей.
Показать ответы
Балтача, що ж так серйозно, то?
Я ж доволі товсто жартував - можна було просто розпізнати сарказм.
Накальонна обстановка довкола ДК з цим Луческою.
Ничего не найдено.