Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 51
Taras, так і є.
ПС. Сарказм.
Показать ответы
Антон, писав до матчу. За Шепелева на позиції під нападниками Хацкевичу жирний плюс. Чесно то навіть немає надії, що він поставить його на рідну позицію, адже ВСІХ попередніх ігри він грав опорника-руйнівника
FetfrumoS, не заважати працювати над чим? Над пробиванням наступного дна? Говорити про слабкий склад можна ще на фоні Лаціо, а от коли мова про УПЛ... Як можна спирати на рівень гравців бездарну гру в чемпіонаті. В кого склад кращий? У Вереса чи може у Ворскли? Чим займається ваш тренерський штаб 10 місяців? Який склад треба Хацкевичу, щоб з Вересом в трьох матчах брати більше 4 очок? Чому у Вернидуба кожного року йдуть лідери, але результати не змінюються, і у команди є свій почерк. Ми якщо й виграємо, та завдяки класу окремих виконавців. А командної гри як не було, так і немає. Великий відсоток пропущених м"ячів після стандартів доводить бездарну роботу тренерського штабу. І на молодість гравців також не варто скидувати відсутність гри. Морозюку - 30, Буяльському - 25, Піварічу - 29, Кадару - 28, Мораєсу - 31, Гармашу - 27. З гравців приближених до основи тільки Циганков, Шепєлєв, Шапаренко і Бєсєдін попадають під "необстріляні 20-23". Троє з них в основному складі проводять не перший сезон, тому говорити про їхню необстріляніть доволі дивно.
Показать ответы
Антон, в чемпионате команда с отрывом идет на своем месте, на втором ли вы считаете у нас на сегодня подбор игроков лучшее чем у кротов, чтобы быть на первом? Пора уже забыть те времена, когда в конце 90-х выносили всех на классе в одну калитку (кроме кротов). Пример с вересом неактуален, так как тот верес далеко глубже в таблице чемпионата. Мы имеем ровно то место в таблице, которому отвечает уровень подбора игроков в команде - насегодня это пол команды сосунков в ра
районе 20-22 лет ;) Так что рассказывать что Хацкевич и лужный 10 месяцев ничего не делают это прсто нонсенс. И результаты их команды отвечаают уровню подбора игроков. А с составом барсы и реала, куда непротив попасть ВСЕ ТОП игроки планеты изввините меня любой понимающий хоть чтото в футболе тренер будет выность всех и вся. Так что не нужно ту летать в облаках и пинать на своих тренеров, если у нас пол команды верхвой мяч не примет, чтобы он не отскочил на 2-3 метра ;) Или вы думате всякие Шабановы, которых даже на уровне любительского футбола (зимний кубок имени демьянеко в манеже проходил в январе этого года) рылом возят (в прямом смысле слова) никому неизвестыне парни со двора играли потмо на равных с Лацио или выносии в одну калитку вересы? Прекращайте быть таким наивным!!! Не хацкевич виноват, что условных Шабановых и Хачередией с прочими не научили иратьв футбол. Задача хацкевича не учить их принимать и отдавать мячи, а рассказывать где и когда и в какой момент должен быть мяч, а исполнитель УЖЕ должен уметь это исполнить - и чем выше уровень этого исполниельского мастерства (котрому учат до прихода в профи) - тем сложнее и неординарнее ГТ может ставить задачи для исполнителя. Тем они неожиданеее будут для соперника. Ибо тренер отталкивается от того, что имеет в руках, амеет он сечас то что имеет и занимает то место, уровень исполнителей котрых ему предоставил клуб насегодня.
Ротаня забули написати в складі.
Показать ответы
Антон, виходить, недаремно забули ;)
Де логіка? Ювентус продає за 105, а купує назад за 60. МЮ не міг піти на такі умови. Продаю сусіду лопату за 100 грн, але за умови якщо він мені продасть за 60. Продаю, а наступного дня йду і купую назад. І лопата в мене залишилася і 45 грн заробив.
Показать ответы
Антон, а лопата захочет к вам обратно?
Що за брєд? Як таке солідне видання як Екіп може таке друкувати?
Александр, натисніть на "протокол матчу". Будь ласка.
Показать ответы
Просто раньше сразу высвечивался состав, очень удобно было. Поэтому Александр немного завелся.
Ванько, справа в тому, що це вже друге чи третє трансферне вікно, коли його обіцяють відпустити. Керівництво клубу обіцяло, але не виконало. До цього часу він поводив себе професійно по-відношенню до клубу. Тим більше була гідна пропозиція від Ман Сіті.
Показать ответы
Антон, таки да....
Не розумію чому всі говорять про іноземних тренерів. Ніхто від Суркіса не вимагає, щоб він Тухеля привіз. Всі розуміють, що це нереально. Але ж серед доступних тренерів можна знайти кращі варіанти. Чому в Португалії, наприклад, тренери досягнувши чогось з аутсайдером чи середняком, можуть розраховувати на підвищення до гранду, а у нас ні? Щоб стати тренером обов'язково динамівцем треба бути? Кучук, Григорчук чи навіть Вернидуб, на мою думку, своєю роботою більше заслужили можливість спробувати себе в клубі вище рангом, ніж наш новий тренерський штаб. Коли у нас буде в клуби спортивний директор чи віце-президент, який дійсно буде керувати клубом? Коли у клубу буде якийсь постійний вектор розвитку? Міняється тренер і міняється все... Михайличенко, Буряк, Дем'яненко - граємо в "динамівський футбол", Сьомін - контроль м'яча, від оборони, Газзаєв - "суператакувальний футбол в 3 форварди", Блохін - не знаю як це назвати... Коли ми почнемо тренерів обирати під концепцію розвитку клубу, а не навпаки?
Показать ответы
1. Тому що Суркісу потрібен кишеньковий тренер.
2. Тоді, коли Суркіс продасть клуб або складе повноваження президента клубу.
Антон, вот вот, а уж если об иностранце речь, так лучше бы Тассотти из сборной позвали, это по крайней мере какая-то новая попытка (тем более итальянцы сейчас в тренде), а не то что мы сто раз уже проходили...
Я тепер розумію, чому динамоманія так довго шукає редактора новин. Загаловок не відповілаю змісту слів Франкова. "Вот только думаю, что Макаренко не первый и не последний" - малось на увазі про те, що він не перший, кому будуть пропонувати набагато меншу зарплату, а не про правоту. Це навіть смішно якось.
Показать ответы
Антон, странно. я все понял как надо.
А о какой правоте может идти речь, даже не догадываюсь
Я полностью согласен, тоже неоднократно на это обращал внимание. И тут же подтверждение - в названии статьи нет одной буквы http://dynamomania.com/news/358928-cygankov---uchshij-futbolist-ukrainy-u-19-v-2016-m
Игорь, на позицію Ярмоленка є свій Циганков, Лєдньов ще є. Вони молодші за Лучкевича. На позиції півзахисника в нього шансів ще менше, ніж в захисті.
Показать ответы
Антон, ну вообще то Цыганков свои лучшие игры на позиции Гонсалеса показывал, а не на позиции Ярмоленко. Если ты иногда футбол смотришь. А Леднев еще очень сырой и его ближе к центру наигрывают. Он очень грамотно открывается и на зоны убегает.
Де логіка? Ювентус продає за 105, а купує назад за 60. МЮ не міг піти на такі умови. Продаю сусіду лопату за 100 грн, але за умови якщо він мені продасть за 60. Продаю, а наступного дня йду і купую назад. І лопата в мене залишилася і 45 грн заробив.
Показать ответы
Антон, а лопата захочет к вам обратно?
Ничего не найдено.