Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 41
І відео, до речі, підтверджує не Вашу версію інтев'ю...
Показати
Я перечитал приведенные отрывки и считаю Ваши обвинения полностью надуманными - моя версия более краткая, что естественно (повторяю, я набирал в то время, как он говорил), но смысла не искажает. Слова про "упередежнисть", на мой взгляд, является клеветой, и по нашим правилам это бессрочный бан. Отрывок про "Металлист" я заменил. Впредь если кого-то интересует точность до буквы, всех междометий, сморканий и покашливаний, Вы знаете, где это искать. На "Динамомании" по-прежнему будет только суть, а ставка будет делаться на оперативность.
Добрий вечір, пане Гєню (так у нас на Галичині називають Євгена). Вже в котре переконуюся, що інтерв'ю на Вашому сайті і на сайті від Шуріка однієї і тієї ж особи - різні фактично. Інтонації, нюанси, точність викладу і послідовність викладу - різна. Ось наприклад про те, що було в роздягадльні після останньої гри. Від Шуріка: Два слова сказал президент. Два слова сказал я. В своих высказываниях мы были едины, четко озвучив, что сезон — провальный. Попросили ребят осмыслить, почему так произошло и добавили, что ни болельщики, ни президент клуба, ни главный тренер не позволят повторения такого сезона. А провальным сезон получился по тем причинам, что во многих матчах команда не билась за результат. «Боруссия» вчера проиграла, но билась! А так безвольно играть, как некоторые игроки нашей команды к в отдельных матча — просто невозможно! Это был негатив из сказанного. А позитив озвучил президент, сказав в шутку: «В отпуске гуляйте, пейте, за вами следить никто не будет». (Улыбается). Одним словом, пожелали ребятам хорошо отдохнуть. Кроме того, Пинколини при всех поблагодарили за хорошую работу. А тепер на Вашом сайті: Два слова сказал я, два слова президент, признали сезон провальным, призвали переосмыслить его. Сказали, что не позволим провести еще один такой провальный сезон. Президент сказал: "Гуляйте, пейте, никто за Вами следить не будет". Ни тортов, ни шампанского не было. Вот так скучно все оказалось. Роблю висновок : Ви неточно передаєте слова головного тренера, випускаєте цілі блоки і цим перекручуєте сам зміст відповідей. Чому Ви так робите??? Відповідь швидше всього не в площині професійності, а радше - упередженості. Перестаньте фальсифікувати, цього достатньо робить кротівський Мордор.
Показати
Чекайте відео, там буде найоб’єктивніше :)
Не только в этом. Да это ещё, собственно, ерунда. А как вам насчёт следующего. Здесь: "Во втором круге и с "Днепром", и с "Металлистом" мы показали неплохой футбол." У Шурика: "Во втором круге мы показали достойный футбол в матче с «Днепром», а потом случился провал в поединке с «Металлистом». Будем разбираться, почему так произошло. Может повлияло мое удаление. Эмоции приличествуют, что сделаешь..." По-моему кардинальная разница в словах. По интервью на этом сайте слова о неплохой игре в матче с Металлистом выставляют Блохина этаким идиотом и самодуром, и ведь на это в комментариях уже обращали внимание. А в версии у Шурика тот же фрагмент интервью выглядит куда более адекватно и взвешенно. Я тоже очень жду видеоверсии и хочу сравнить слова.
Тот, кто давно ходит на сайт, знает, что пресс-конференции я даю практически онлайн и никогда не претендовал на точность до буквы. Хотите оперативности - смиритесь с некими огрехами в передаче точности. Согласен, что с "Металлистом" это прокол, но как услышал, так услышал. А что касается этого: "Відповідь швидше всього не в площині професійності, а радше - упередженості. Перестаньте фальсифікувати, цього достатньо робить кротівський Мордор. ", то это, по нашим правилам, называется клевета, и я оставляю за собой право прибегнуть к соответствующим санкциям.
Олег, наступного разу говори трохи більше, а то окремі інтелектуали тебе не розуміють. На мою думку, робота на тренуваннях потрібна як повітря, бо неналагоджені до автоматизму ігрові зв'язки, взаємозамінність, нема награних комбінацій, не вмієте вскривати насичену оборону а-ля автобус. Так що дійсно, працювати є над чим. Чекаємо. Поки....
Показати
Кто им будет это "налагоджувати"? Сами по себе, кто в лес, кто по дрова? Или за почти 8 месяцев не "налагодили", а тут станут больше "налагоджувать" и, бац - "налагодять"?
А у нього державний іспит буде з татарської чи румунської?
Показати
думаю що з дАнецкай або з, набираючої нині популярності, азірівської
По КУИВСКОМУ языку!
Так, Ви праві, я саме це і мав на увазі. Не бачити нам ближчим часом у скдладі ДК легіонерів. З ними треба вміти працювати індивідуально, використовуючи їх сильні сторони, а не заставляючи їх орати на полі всі 90 хв. Мессі, Ібрагімович,Кака, Зідан ніколи б не заграли в складі ДК Лобановського чи Блохіна. А от Рамос,Швайнштайгер,Гатузо, Давідс - наші хлопці: носяться як коні, аколи призупиняються, то і батогом можна підхлиснути :)!
Показати
Даже не могу представить ситуацию при которой вышеназванные тобой игроки попали под руководство ОВБ)))) сорри за ты))))
Панове критики. Трохи спокійніше і прагматичніше. Ваші коменти ображають уже своїми формулюваннями і таким чином ви не кращі від того(за вашими висловами)кого критикуєте. По-перше, тішить те, що грають молоді українці. По-друге, Блохін будує українську команду з силовим варіантом флангових атак і пресингом при відборі в центрі поля. Це, так видається, прототип німецько-голандського варіанту гри. При цьому ще раз кажу - вітчизняні хлопці, які добре розуміють батіг і пряник. Тому нам не бачити при ОВБ феєричних бразильців чи аргентинців. Якщо бразили - то такі як Данило. Як на мене - один з кращих у 2-му таймі. По-третє, не надоїло навколофутбольні речі обговорювати??? Давайте краще по суті.
Показати
Була б "суть" - йому б і слова ніхто не сказав. А так ні суті, ні перспектив - одні величні замашки, засновані виключно на минулих здобутках.
Блохін будує українську команду --------------------------- skif,если позволите, у меня вопрос, про "по-друге" ) Украинская команда, что это такое? Это 5-7-8-11 украинцев на поле ? Или "украинская команда" это, что то еще?
Все, все.. Я вник в суть Вашего коммента и нашел ответ на свой вопрос .."вітчизняні хлопці, які добре розуміють батіг і пряник. "
Бачу, не зрозуміли Ви мого сарказму. Насправді, я цілком Вас підтримую. В історії ДК не було ще жодного разу, щоб технічний футболіст типу Мессі заграв. Бо наш ДК - інший клуб апріорі, система підготовки в нас теж не європейська. Тому: або переходити на європейські принципи підготовки і формування команди(як Аякс, наприклад), або не брати таких гравців як Тельо. Зрештою, і варіанти типу лося-Дем"яненка в молодості - теж не варіант в нинішньому футболі.
Показати
Дійсно, не зрозумів Вас зпочатку. Перепрошую.
Ух і далась вам та тригонометрія!!! А ось царської стежини він точно не витримає.
Показати
А знаєте ШО...Я міркую, що Мессі не витримає стежини тієї. І ЩО з ним потім робити, з отим Мєссі?!?
Ви, напевне, вважаєте свій геній, як потенційного тренера, кращим? У нас в країні всі розбираються на футболі, у сільському господарстві і державному будівництві. Тільки ми чомусь за 20 років завоювали лише 1 раз євротрофей, їмо китайський часник з польським м"ясом і знаходимося у 15 десятку з 18 серед країн світу за соціально-економічним розвитком. КОЖЕН МАЄ ЗАЙМАТИСЯ ТИМ, ЧИМ УМІЄ. А критиканствувати - не мішки тягати...
Показати
А при чому тут я? І не критикую я зовсім-іронізую.З виділеною вами сентенцією повністю згідний і вважаю,що ДК заслуговує на кращу долю,ніж Блохін(при всій до нього повазі).
З такими коментами Ви помилилися сайтом і форумом. Терикони чекають...
Показати
Славься, Великий Блохин! Веди наш Великий Клуб к новым Великим Победам, вопреки Вселенскому Даунбасскому Злу! Жаль, что Тебе достались никчемные игроки, плохой президент и неблагодарные болельщики. Но Мы Верим В Тебя! Так лучше? Вы действительно считаете, что людям, старающимся адекватно и критично воспринимать действительность вместо того, чтобы слепо восхвалять все, что имеет отношение к Динамо, место на терриконе?
Нічого він не помилився:чим більше на сайті критично і адекватно мислячих людей,тим краще."Платон мені друг,але істина дорожче".
No results found.