Автор: Troy
Зарегистрирован: 26.11.2012
Последний визит: 26.01.2015
7 ноября 2013 23:45
5
Динамо виграло, але якось не радісно.

Добрий вечір, хоча добрий він чисто формально але то таке (с). Знаєте, дивлюсь я матч і ловлю себе на думці, що я дивлюсь його через силу, нехотя... Чесно кажучи таке зі мною вперше, так бувало раніше, що на емоціях від пропущеного голу я вимикав трансляцію, але щоб Динамо вигравало, а в мене рука тянулась до пульта... такого ще не було.І якщо після гри з Металістом я писав, що поразка сприйнялась як звична річ, то тут мені просто було відверто байдуже до того, що діється на полі (навіть цей пост я почав писати за десять хвилин до закінчення гри).

Ітак перейдем до гри Динамо... ну що тут сказати? гра - гівно, вибачте за грубість але це правда. З боку Динамо невидно АБСОЛЮТНО ніяких дій, навіть Тун грає цікавіше ніж ми, а це вже діагноз. Гравці ледве пересуваються по полю, їм ніби заспокійлового перед грою вкололи (всім крім Мбокані і Сидорчука їм, напевно, вкололи адреналін). За весь матч мені сподобався лише один момент - гол Ярмоленко, така-собі перлина в купі гною.

Тепер про Блохіна. Абсолютно зрозуміло, що у відставку САМ він ніколи не подасть і одне його недавнє інтерв'ю - прямий цьому доказ. Впевнений, що на пресс конференції він скаже щост типу "мы играли с Туном наровне даже вменьшестве, мы заслужено победили, я доволен игрой команды". Сподіваюсь ІМС вже почав переговори з новим тренером, бо інакше Динамо, як гранд українського футболу перестане існувати взагалі...  

"ЛЕ: Блохин еще не обеспечил своему преемнику европейское будущее" (Обком) Классно подметили!
Игры нет... рано остались вдесятером. И команда дольно грамотно выстояла весь матч и по большому счету, именно она контролировала игру. Да, ошибок, как всегда много, особенно при атаках соперника по центру. Но много симпатичнее смотрелась вдесятером, чем когда бы то ни была в такой ситуации раньше. Конечно Тюн не Аякс и не Брага, но обреченности не было в действиях ДК. Не за Блохина, но команде спасибо! Свою то команду нужно поддерживать, а не менять реальность каждый день!
Я вчора під час перегляду кросворди вирішував...) Це все пов*язано з тим, що не видно віддачі гравців. Якщо ти не відчуваєш бойової енергетики команди, її старань і сили, тобі просто робиться нудно, важко переглядати матч. Слаба Богу, що перемогли. Нам залишається лише чекати, коли зміниться тренер. Хай те очікування буде місяць чи рік, все-рівно нічого до того моменту не зміниться.
Да, что-то такое есть. Вроде бы победа, а на душе кошки скребут. Это психология;). Нас, болельщиков, посредством Великого бездаря на посту ГТ поставили в идиотскую ситуацию - для изменения ситуации к лучшему команда должна проигрывать. Но как можно желать поражений ДК?! Взаимоисключающие параграфы, одним словом)))
Не радостно, потому что игры нет. Игроки дёрганные и психованные какие-то...Получают карточки на ровном месте...Конечно, результат - хорошо, но хотелось бы ещё и красивой игры, а её пока нет. А где ей взяться с таким тренером как у нас...В плей офф с такой игрой нам делать нечего