Автор: Troy
Зарегистрирован: 26.11.2012
Последний визит: 26.01.2015
15 августа 2013 20:27
9
Олег Блохін - Уве Болл

 Знаєте багато відомих тренерів нагадують мені кінорежисерів наприклад: Жозе Моуріньо і Юрген Клоп нагадують мені Квентіна Тарантіно, Манчіні нагадує Майкла Бея, Сер Алекс схожий на Джеймса Кемерона і говорю я не про зовнішню схожість, а про уміння налагодити роботу знімальної групи(команди), донести до неї свої ідеї, роз*яснити, що вони хочуть побачити в кінцевому результаті, деяку схожість характерів, і загалом ставлення до своєї роботи. І ось після матча з Чорноморцем, а можливо вже після матча з Волинню я зрузумів, що Олег Блохін дуже схожий на Уве Болла . Для тих хто незнає- Уве Болл це двічі володар золотої малини як найгірший режисер і за найгірший вклад в  розвиток кінетографу. І хоч які актори в нього не знімались всі чомусь грали як дерево.                                   Наведу приклад:  Майк Медсен:

порівняйте його гру в фільмі Бладрейн (Уве Болл) www.ex.ua/107029, і в фільмі Скажені пси( Квентін Тарантіно) www.ex.ua/13675754 так само і з футболістами взяти хочаб того самого Ленса або Бельанда і порівняти їх гру в своїх попередніх клубах і в Динамо, або ,якщо хочете, подивітся на гру Велозу за збірну і все стане зрузуміло. Якщо режисер нездара то йому і мега геніальні актори не допоможуть зняти гарне кіно теж саме стосується і футболу. 

P.S зізнаюсь до недавнього часу я теж вірив в Блохіна і сподівався, що в нього все вийде, але хоч глаз виколи але явна деградація гравців і команди вцілому налице. 

А мне на ум почему-то пришла такая аналогия между сотрудником киноиндустрии и футбольным тренером: http://img.ii4.ru/images/2013/08/15/402544_bgg.jpg
Можно еще такой вариант. Олег Блохин - Тинто Брасс. Как бы ни старался - все равно порнография получается)))
Скрыть ответы
Или Ларс фон Триер - та же порнуха, с элементами извратов и абсурдизма:-)
А Клинт Иствуд с каким тренером у вас ассоциируется? Кстати, у Уве Болла недавно вышел фильм, который многие очень хвалят и никто не верит, что это его фильм. Не смотрел еще, но сам факт - http://www.kinopoisk.ru/film/678127/
Скрыть ответы
з його робіт я бачив тільки Крихітка на мільйон так, що судити на кого він схожий неможу а про фільм то його можна віднести до розряда "я думав буде гірше" або " на так і погано" мене особисто він не дуже зачепив, та і Домінік Персел це доволі однотипний актор він майже в кожному фільмі грає сам себе тобто мовчазного брутального мужика прям як Джейсон Стетхем який в кожному фільмі грає Джейсона Стетхема))
Скрыть ответы
Ну это вы зря так к старине Клинту - практически все его режиссерские работы достойны внимания... А вообще очень интересная параллель между кино и футболом. И очень точно попадание Блохин - Болл. Один очень любит кино и искренне хочет снимать, не просто снимать, а интересно. Я ж не думаю что Болл целенаправленно снимает УГ. Но другое дело, что как он ни старается, за какие жанры не берется и каких бы актеров не нанимал - все равно получается УГ. Блохин тоже самое - искренне наверняка хочет помочь Динамо, верит, что у него получится, покупает футболистов, а все равно получается УГ. Но самое главное, что оба не сдаются, а продолжают идти вперед. Но дружище Уве никому не мешает, снимает ну и ладно... А вот Олежа просто уничтожает любимый клуб
Вот здесь Вы автор неправы, срочно надо этот пробел восстановить..Смотрите старину Клинта - это могучий человек. Можете с Таинственной Реки начать..это так на вскидку.. Гран Торино, Непрощенный..
Скрыть ответы
дякую за пораду обов*язково подивлюсь на дозвілі
Хоча можливо чимось нагадує Капелло в плані того, що і як актор і як режисер він досить непоганий